تعمیر و نگهداری ادارات مالیات
14
خرداد
3028

طراحی و اجرای انواع موتورخانه گرمایشی و سرمایشی از جمله تخصص های اصلی شرکت تیلار است. موتورخانه بخشی از ساختمان است که انرژی مورد نیاز سرمایشی و گرمایشی ساختمان را تامین می‌کندو معمولا از دیدی اهالی ساختمان مخفی است.

پروژه قدس نیرو، در زمینه اجرای موتورخانه از جمله مواری بود که توسط شرکت تیلار انجام گرفت. همچنین تعمیر و نگهداری این موتورخانه در سطح وسیع توسط این شرکت و به همت اعضای ای شرکت صورت گرفته است. در این پروژه موارد مختلفی از جمله ساخت کلکتور، نصب پمپ،تعویض شیر آلات، تعمیر لوله کشی و ... انجام گرفته شده است.

نصب برج خنک کننده فایبر گلاس در ساختمان شرکت پارلو از جمله مواردی بود که در اجرای این موتورخانه توسط شرکت آذر فراز تیلار انجام پذیرفت. برج های فایبر گلاس ساخت کلیک صنعت که یکی از شرکت های زیر نظر شرکت تیلار است انجام می‌پذبرد.

نصب انواع پمپیران ساخت شرکت پمپیران در دستور کار این شرکت برای تعمیر و نگهداری موتورخانه این ساختمان قرار گرفت. تمامی نصب ها با استفاده از استانداردهای ashre طراحی و اجرا شده است. همچنین کلکتور تمامی پمپ‌های سیرکولاسیون کل ساختمان به طور کامل تعمیر شده است. در ساخت کلکتور و لوله کشی موتورخانه، شرکت تیلار همواره از لوله های بدون درز رده سنگین (SCH40) استفاده می شود. متاسفانه دیده می شود که برخی از شرکت های مختلف از لوله های درز دار با رده های پایین تر برای ساخت موتورخانه استفاده می کنند که علاوه بر اینکه جوشکاری سیستم را بسیار سخت تر می کنند، همچنین از عمر لوله های موتورخانه کاسته می‌شود.